do kasy suma: 0,00 zł

Zwroty

 

Każdy z Was może czuć się swobodnie robiąc zakupy w naszym sklepie. Informujemy, że każdy klient ma prawo odstąpić od umowy i może zwrócić zakupione obuwie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zwrotu można dokonać za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej lub do paczkomatu InPost na adres:

Paczkomat KAT03B Bocheńskiego 69, 40-847 Katowice   >kliknij aby skorzystać z WygodneZwroty<

lub kurierem na adres:

Sklep iButy C.H.Załęże

Feliksa Bocheńskiego 69, 40-847 Katowice   >kliknij aby skorzystać z WygodneZwroty<

 

Poinformuj nas telefonicznie bądź mailowo o chęci dokonania zwrotu, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji w jaki sposób najszybciej możesz otrzymać od nas zwrot poniesionych kosztów.

 

 


 

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru na adres naszego sklepu w stanie identycznym w jakim został doręczony, tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania, odesłany w oryginalnym opakowaniu oraz ze wszystkimi elementami z jakimi został dostarczony (oryginalne metki, paragon, faktura, fleczki, itp.)

Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

Do zwracanego przedmiotu najlepiej dołączyć oświadczenie z własnoręcznym podpisem. (FORMULARZ ZWROTU do pobrania w dole strony) po wcześniejszym kontakcie z nami możesz go również otrzymać drogą mailową. W razie braku zwrócimy wybranym sposobem płatności.

Gwarantujemy zwrot pełnej wartości zakupionych towarów. Kwota zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

 


 UWAGA WAŻNE!

Pakując zwracany towar prosimy nie oklejać taśmą bezpośrednio pudełka ponieważ przy jej ściąganiu ulega ono zniszczeniu.


 

 

Niedostosowanie się do w/w warunków zwrotu może być podstawą do jego nieuwzględnienia.

 

 

 

 


 

 ADRESY SKLEPÓW i DANE KONTAKTOWE

 


iButy © 2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl