O FIRMIE

SKLEP iBUTY

 

  

Od blisko 10 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją obuwia poprzez tradycyjne punkty sprzedaży. Aby sprostać oczekiwaniom dzisiejszego rynku oraz trafić do jeszcze większej liczby zadowolonych klientów postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę o sprzedaż internetową. Pragniemy zaproponować Państwu kolekcje obuwia, zgodne z najnowszymi trendami w świecie mody. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały skrupulatnie wybrane tak, aby maksymalnie spełniały oczekiwania klientów pod względem jakości oraz komfortu użytkowania. Nieustannie dążymy do udoskonalania oferowanych przez nas produktów oraz obsługi klienta, która jest dla nas priorytetem. Pozostajemy w dyspozycji niemal 24 godziny na dobę przez 7dni w tygodniu tak aby każdy zainteresowany naszą ofertą mógł odczuć, że zakupy oraz współpraca z nami jest na najwyższym poziomie.  Nasi klienci są dla nas inspiracją, a ich potrzeby naszym wyzwaniem.

  

Sklep internetowy iButy prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową bez możliwości odbioru osobistego zamówienia. Wszystkich zainteresowanych tradycyjnym sposobem zakupu zapraszamy do naszych  sklepów stacjonarnych.         

Ceny oraz oferta sklepu internetowego iButy może różnić się od oferty dostępnej w tradycyjnej sieci sprzedaży, szczególnie w przypadku stron okazje, przecena sezonowa i produkt dnia oraz wprowadzanych czasowo rabatów.

 

Pamiętaj, że u nas zawsze:

 

  • KUPUJESZ wyłącznie NOWE obuwie.
  • ZAKUPY otrzymujesz wraz z paragonem lub fakturą.
  • Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
  • Jeżeli produkt  nie spełni Twoich oczekiwań możesz go ZWRÓCIĆ lub WYMIENIĆ.
  • Możesz reklamować wadliwy towar z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od daty zakupu.
  • Dostajesz możliwość uzyskania korzystnego rabatu przy zakupie większej ilości  produktów. 

 

 Nie znajdziesz nic dla siebie dzisiaj, zajrzyj do nas jutro, stale pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty.

 

 

 

 

ADRESY SKLEPÓW i DANE KONTAKTOWE

 

iButy © 2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl