do kasy suma: 0,00 zł

Bezpieczeństwo

 

Gwarantujemy bezpieczne przechowywanie danych osobowych wprowadzonych podczas rejestracji i zakupów. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich innym podmiotom gospodarczym czy osobom trzecim.

Podczas zakupów w naszym sklepie prosimy Cię tylko o podanie tych danych, które są niezbędne do realizacji zamówienia. Są to: imię i nazwisko, adres dostawy, adres e-mail i numer telefonu. Gdy zażyczysz sobie, byśmy wystawili fakturę, poprosimy również o podanie nazwy firmy oraz jej NIP. Pod Twój adres e-mail automat wyśle prośbę o potwierdzenie zamówienia. W ten sam sposób dostaniesz również powiadomienia o zmianach statusu Twojej wysyłki.

Każdy kto wprowadził swoje dane osobowe jest ich właścicielem i posiada pełny dostęp do wprowadzania w nich zmian oraz możliwość ich usunięcia. Zmian można dokonywać  logując się na stronie sklepu w zakładce MOJE KONTO.

Zapisujemy Twój adres e-mailowy w bazie danych na zabezpieczonym serwerze. Dostęp do Twoich danych mają jedynie osoby odpowiedzialne w firmie za obsługę klienta. Gwarantujemy także, iż nie przekazujemy ani nie sprzedajemy Twojego adresu e-mailowego innym podmiotom gospodarczym czy osobom trzecim.

 


 

 

ADRESY SKLEPÓW i DANE KONTAKTOWE

 


iButy © 2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl