Menu

Sonda

Uważasz, że poruszanie się po sklepie jest łatwe i czytelne ??

Zwrot


Każdy z Was może czuć się swobodnie robiąc zakupy w naszym sklepie, informujemy, że każdy klient ma prawo odstąpić od umowy i może zwrócić zakupione obuwie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Poinformuj nas telefonicznie bądź mailowo o chęci dokonania zwrotu, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji w jaki sposób najszybciej możesz otrzymać od nas zwrot poniesionych kosztów.
Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru na adres naszego sklepu w stanie identycznym w jakim został doręczony, tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania, odesłany w oryginalnym opakowaniu oraz ze wszystkimi elementami z jakimi został dostarczony. (oryginalne metki, paragon, faktura, fleczki, itp.)

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Kupujący. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

Do zwracanego przedmiotu prosimy dołączyć pisemne oświadczenie z własnoręcznym podpisem. (FORMULARZ ZWROTU do pobrania w dole strony) po wcześniejszym kontakcie z nami możesz go również otrzymać drogą mailową.

Gwarantujemy zwrot pełnej wartości zakupionych towarów bez poniesionych kosztów za przesyłkę. Kwota zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Pakując zwracany towar prosimy nie oklejać taśmą bezpośrednio pudełka ponieważ przy jej ściąganiu ulega ono zniszczeniu.

Niedostosowanie się do w/w warunków zwrotu może być podstawą do jego nieuwzględnienia.Pliki do pobrania
 


ADRESY SKLEPÓW i DANE KONTAKTOWESklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl