Zwrot

 

Każdy z Was może czuć się swobodnie robiąc zakupy w naszym sklepie. Informujemy, że każdy klient ma prawo odstąpić od umowy i może zwrócić zakupione obuwie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Poinformuj nas telefonicznie bądź mailowo o chęci dokonania zwrotu, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji w jaki sposób najszybciej możesz otrzymać od nas zwrot poniesionych kosztów.

 


 

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru na adres naszego sklepu w stanie identycznym w jakim został doręczony, tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania, odesłany w oryginalnym opakowaniu oraz ze wszystkimi elementami z jakimi został dostarczony (oryginalne metki, paragon, faktura, fleczki, itp.)

Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

Do zwracanego przedmiotu prosimy dołączyć pisemne oświadczenie z własnoręcznym podpisem. (FORMULARZ ZWROTU do pobrania w dole strony) po wcześniejszym kontakcie z nami możesz go również otrzymać drogą mailową.

Gwarantujemy zwrot pełnej wartości zakupionych towarów. Kwota zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

 


 UWAGA WAŻNE!

Pakując zwracany towar prosimy nie oklejać taśmą bezpośrednio pudełka ponieważ przy jej ściąganiu ulega ono zniszczeniu.


 

 

Niedostosowanie się do w/w warunków zwrotu może być podstawą do jego nieuwzględnienia.

 

 

 

 


 

 ADRESY SKLEPÓW i DANE KONTAKTOWE

 


iButy © 2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl