do kasy suma: 0,00 zł

Regulamin

Właścicielem marki iButy jest:

FIRMA HANDLOWA EMKA
Ul. Panewnicka 228H
40-772, Katowice
NIP: 634-237-71-07 , REGON 240085045.

Organ rejestrujący:
Centralna Ewidencja i Informacja
o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej

Sklep internetowy iBUTY
40-816 Katowice , ul. Bocheńskiego 69
NIP: 634-237-71-07 , REGON 240085045.

Nr konta: 95 1050 1214 1000 0090 9396 1895
SWIFT/BIC: INGBPLPW
IBAN: PL95105012141000009093961895

Kontakt: +48 721 56 06 26 , 32 708 14 48
adres internetowy : www.ibuty.com.pl , e-mail : sklep@ibuty.com.pl

adresy sklepów stacjonarnych

  

 

 1. Ceny oraz oferta sklepu internetowego iButy może różnić się od oferty dostępnej w tradycyjnej sieci

sprzedaży, szczególnie w przypadku stron outlet oraz przecena.

2. Sklep internetowy iButy prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową bez możliwości odbioru osobistego. Osoby zainteresowane zakupem tradycyjnym zapraszamy do sklepów stacjonarnych.

3. Sklep internetowy iButy zajmuje się sprzedażą obuwia, torebek oraz akcesorii do pielęgnacji obuwia. Możliwymi środkami komunikacji są podane numery telefonów oraz adresy mailowe.

4. Należy pamiętać, iż kolory produktów widocznych na zdjęciach mają jedynie charakter poglądowy i mogą różnić się w zależności od indywidualnych ustawień i parametrów używanych urządzeń wyświetlających. W związku z tym za ich sugestywną ocenę nie możemy ponosić odpowiedzialności.

5. Długość jaką podajemy w centymetrach przy produkcie mierzona jest wkładką do butów, którą przyjęliśmy jako szablonowy kształt ludzkiej stopy. Ze względu na różnice w podbiciu oraz tęgości stóp nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za złe dopasowanie obuwia do stopy. Zgodnie z ustawą dajemy możliwość zwrotu towaru.

6. Buty mogą posiadać śladowe ilości kleju lub innych surowców wykorzystywanych do produkcji obuwia. Ślady te nie podlegają reklamacji.

7. Wszystkie ceny podane przy produktach na stronach www.ibuty.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny podane są w polskich złotych i nie zawierają kosztów przesyłki.

8. Wraz z zamówieniem klient otrzymuje paragon (na życzenie faktura VAT), który jest jednocześnie dowodem zakupu w przypadku roszczeń reklamacyjnych. Konsument ma prawo do reklamowania wadliwego towaru z tytułu rękojmi do 2 lat od jego zakupu.

9. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, wprowadzenia w nich zmian oraz dostępności.

10. Promocje w sklepie ibuty.com.pl nie łączą się ze sobą. W przypadku towarów przecenionych nie ma możliwości uzyskania dodatkowego rabatu.

11. Informujemy o obowiązku zapłaty przez konsumenta poniesionych przez przedsiębiorcę uzasadnionych kosztów zgodnie z art. 35, jeżeli konsument odstąpi od umowy po zgłoszeniu żądania zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2.

11. Składając zamówienie Klient oświadcza, iż zapoznał się treścią i akceptuje postanowienia regulaminu sklepu iButy.

 

 

1. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie prawdziwych danych osobowych oraz adresu pod który przesyłka ma zostać nadana. Umożliwiamy złożenie zamówienia telefonicznie, wystarczy podać dane adresowe i wskazać nam wybrany produkt.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia w przypadku:

  • błędnego lub nieprawdziwego podania danych adresowych.
  • braku potwierdzenia poprzez kliknięcie w link z maila przesłanego po zakupie w ciągu 5 dni.
  • braku wpłaty należnej kwoty wraz z kosztami dostawy w ciągu 7 dni od dnia zakupu.

2. Klient może wprowadzić zmiany do złożonego zamówienia lub wycofać złożone zamówienie droga mailową lub telefoniczną.

3. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay , ul. Wielicka 72 , 30-552 Kraków i jest on najszybszym sposobem na zrealizowanie przelewu oraz wysyłkę zakupionych przedmiotów.

4. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w realizacji przelewów wynikające z korzystania przez kupującego z usług Poczty Polskiej czy różnego typu agencji pośredniczących w przekazach bankowych.

5. Z uwagi na ujawnione przy przygotowaniu zamówienia wady towaru lub jego niedostępność zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia o czym niezwłocznie poinformujemy drogą mailową lub telefoniczną. W przypadku kiedy zamówienie zostało już opłacone niezwłocznie zwrócimy związane z nim koszty. 

6. Sklep zobowiązuje się dostarczyć Klientowi rzeczy bez wad, z  wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży, o których Konsument wiedział w momencie zakupu.

 

 

1. Wpłaty można dokonać poprzez specjalne panele transakcyjne dostępne zaraz po zakupie, bądź robiąc przelew na wskazany rachunek bankowy:  95 1050 1214 1000 0090 9396 1895 , F.H.EMKA , ul.Panewnicka 228H, 40-772 Katowice.

 


 UWAGA WAŻNE!

Wpłaty za złożone zamówienia oczekujemy do 7 dni kalendarzowych.


 

 

 

PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE OBSŁUGUJE:

 

DOTPAY            PayPal                

1. Przesyłki przedpłacone wysyłamy niezwłocznie z reguły do 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. O wysyłce informujemy oddzielnym mailem.

2. Przesyłki kurierskie pobraniowe wysyłamy zazwyczaj w kolejny dzień roboczy przypadający po dniu zakupu.

3. W szczególnych przypadkach wysyłka towaru może opóźnić się do 5 dni roboczych przypadających po dacie zakupu. 

4. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia wynikające ze źle podanych danych adresowych oraz z przyczyn leżących po stronie firm odpowiedzialnych za doręczenie.

5. W trakcie składania zamówienia doliczony zostanie koszt transportu zgodny z tabelą zamieszczoną poniżej.

 

 

  

Paczkomat (za pośrednictwem firmy InPost) 0,00 zł 
Kurier Inpost 0,00 zł 
Pobranie +5,00 zł

iButy © 2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl